TA KONTAKT MED OSS

Hur kan vi hjälpa dig?  

Maila oss så får du svar inom kort!
Besök oss!

Sveg: Korskällgatan 15 842 31 Sveg.

Telefon: 0680-120 85

Mail: info@skyltnord.se

Mora: Örjasvägen 10 792 36 Mora

Telefon: 0250-108 38

Mail: info@skyltnord.se


Skyltnord Sveg

Kontaktinfo till personal i Skyltnord Sveg

Alex Woxlin

VD

  • alex@skyltnord.se
  • 0680 – 77 52 08

Isac Andersson

Designer

  • isac@skyltnord.se
  • 0680 – 77 52 49

Sebastian Hedin

Produktionsansvarig

  • sebastian@skyltnord.se
  • 0680 – 77 52 09

Peter Halvarsson

Konstruktör/Montör

  • info@skyltnord.se
  • 070 – 391 70 80

Maria Woxlin

Ekonomiansvarig

  • faktura@skyltnord.se
  • 070 – 384 38 91

Skyltnord Mora

Kontaktinfo till personal i Skyltnord Mora

Christoffer Rosenberg

Platschef

  • christoffer@skyltnord.se
  • 070 – 280 28 90

Patrik Johansson

Produktion/Montör

  • patrik@skyltnord.se
  • 070 – 280 28 90

Jakob Bälter

Montör

  • jakob@skyltnord.se
  • 070 – 280 28 90

SOCIALA MEDIER

Facebook, Instagram och Youtube är de medier vi socialiserar i. Följ oss på dessa platformar för att hålla er uppdaterade med va vi gör. Vi lägger ut allt från jobbprojekt till demofilmer på det vi håller på med.